Centrum Weterana Działań Poza Granicami Państwa

czcionka większa czcionka normalna czcionka mniejsza
08 maja 2020
OFERTA DLA WETERANÓW I NIE TYLKO
Wydawnictwo Grupa MEDIUM poszukuje osoby do współpracy redakcyjnej.

Wydawnictwo Grupa MEDIUM,funkcjonującena różnychobszarach aktywności medialnej izajmującesię m.in. tematyką skierowanądo sympatyków aktywnego trybu życia oraz branży militarnej,w związku z rozwojem poszukujemy dodatkowej osoby do wsparcia zespołu w dziale projektów redakcyjnych. Zależy nam na kandydacie przygotowanym merytorycznie w zakresie najlepiej wojsk specjalnych, lecz nie wyłącznie, z doświadczeniem w pisaniu tekstów (artykułów, relacji, reportaży), posiadającym szeroką sieć kontaktów, które mogą zaowocować nowymi projektami.
Liczymy na zaangażowanie i entuzjazm w działaniu. Oferujemy pracę w zgranym zespole, na którym można polegać; dobry klimat do rozwoju zawodowego i osiągania stawianych sobie celów. Chętnie spotkamy się online, żeby bliżej opowiedzieć o zakresie i możliwościach pracy. Jesteśmy otwarci na wszystkie formy współpracy. Słyniemy z tego, że oferujemy w pracy dużą samodzielność, niekorporacyjną atmosferę oraz  elastyczny czas pracy.

Jeżeli jesteś zainteresowanypracą z nami,prosimy o przesłanie CV na e-mail: mgrodzki@medium.media.pl. Prosimy o dołączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, DzU nr 133, poz. 883)”.
Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

generuj pdf
go-up
Kontakt

Centrum Weterana Działań Poza Granicami Państwa
Puławska 6A
00-909 Warszawa
tel. 261842075
fax. 261842071
centrumweterana@ron.mil.pl

    
  • BIP