Centrum Weterana Działań Poza Granicami Państwa

czcionka większa czcionka normalna czcionka mniejsza
13 kwietnia 2018
WIECZÓR Z WETERANEM
W dniu 12 kwietnia 2018 roku w Centrum Weterana odbył się kolejny Wieczór z Weteranem w ramach wystawy „Służby medyczne w działaniach poza granicami państwa”.


Tym razem o swoich doświadczeniach z misji w Iraku i w Afganistanie opowiedziała por. Monika NER z Wojskowego Ośrodka Medycyny Prewencyjnej we Wrocławiu. Zgromadzeni  Goście mieli okazję usłyszeć o realiach służby ratowników medycznych poza granicami kraju oraz dowiedzieć się jak wygląda misja z perspektywy kobiety - żołnierza. Na początku spotkania odbyła się projekcja filmu, który wprowadził uczestników wieczoru w tematykę szkolenia personelu medycznego przed wyjazdem na misje. Więcej na ten temat oraz o samej służbie, jak również o życiu po misji opowiedziała Pani Porucznik, która udzieliła także odpowiedzi na pytania publiczności. Na koniec spotkania zebrani widzowie mieli okazję zobaczyć wyposażenie plecaka ratownika medycznego i zaaranżowaną Trauma Room, o czym także opowiedział nasz Gość Specjalny.
Bardzo dziękujemy Pani Porucznik Monice NER za podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami, a uczestnikom spotkania za uwagę i poświęcony czas.
Jednocześnie zapraszamy do zwiedzania wystawy, która będzie otwarta do 30 kwietnia 2018 roku.

generuj pdf
Kontakt

Centrum Weterana Działań Poza Granicami Państwa
Puławska 6A
00-909 Warszawa
tel. 261842075
fax. 261842071
centrumweterana@ron.mil.pl

    
  • BIP