Centrum Weterana Działań Poza Granicami Państwa

czcionka większa czcionka normalna czcionka mniejsza
08 czerwca 2018
Firma CamoShop wspiera Weteranów
8 czerwca 2018 r. Dyrektor Centrum Weteran w obecności zespołu Centrum, wręczył Certyfikat Wsparcia Weteranów właścicielowi firmy CamoShop p. Sylwii Piątek.


Sklep CamoShop (www.camoshop.pl) dołączył do grona firm wspierających weteranów i zorganizował promocję zgodnie z którą weterani otrzymują zniżkę wysokości 30% na wszystkie produkty w sklepie.
Oprócz tego CamoShop ufundował 100 koszulek z emblematami misji ONZ, NATO i Unii Europejskiej które były wręczane podczas obchodów Dnia Weterana w Kielcach na stanowisku informacyjno- konsultacyjnym Centrum Weterana Działań Poza Granicami Państwa.
Podczas uroczystości wręczenia certyfikatu w imieniu CamoShop głos zabrał Dyrektor Zarządzający sklepu pan Krzysztof Piątek. Powiedział o wieloletniej współpracy firmy z wojskiem i służbami mundurowymi oraz o misji edukacyjnej jaka towarzyszy firmie przy projektowaniu emblematów na koszulki.
Po uroczystości Dyrektor Centrum Weterana spotkał się z gośćmi by pomówić o wspólnych projektach i podziękować za dotychczasowe wsparcie.
Certyfikat Wsparcia Weteranów to ważny symbol którym wyróżniane są firmy i organizacje działające na rzecz weteranów. Jeśli znasz firmę która wspiera weteranów koniecznie napisz do nas.

 

Więcej informacji o rabatach na naszej stronie: www.cwdpgp.wp.mil.pl/pl/articles/list/znizki-ulgi-benefity-l/

Dołączona galeria zdjęć: Firma CamoShop wspiera Weteranów
generuj pdf
Kontakt

Centrum Weterana Działań Poza Granicami Państwa
Puławska 6A
00-909 Warszawa
tel. 261842075
fax. 261842071
centrumweterana@ron.mil.pl

    
  • BIP