Centrum Weterana Działań Poza Granicami Państwa

czcionka większa czcionka normalna czcionka mniejsza
22 sierpnia 2018
Z MYŚLĄ O WETERANACH
W dniu 22 sierpnia Centrum Weterana było miejscem ważnego wydarzenia mającego na celu wsparcie uczestników misji poza granicami państwa.


W naszej Sali Tradycji zorganizowaliśmy uroczyste przekazanie czeku w wysokości 30 tysięcy złotych na rzecz Fundacji Sprzymierzeni z GROM. Fundacja od lat wspiera polskich weteranów w trudnych sytuacjach życiowych, ze szczególną troską dbając o sieroty i wdowy weteranów różnych formacji. Pieniądze są nagrodą jaką otrzymali zwycięscy zorganizowanego z okazji Święta Wojska Polskiego „WIELKIEGO TESTU O POLSKICH SIŁACH ZBROJNYCH” dziennikarka Justyna Śliwowska i ppłk Marek Pietrzak. Symboliczny czek został przekazany przez nich na ręce prezesa fundacji p. Grzegorza Wydrowskiego. W uroczystości uczestniczyli pracownicy Centrum Weteran oraz grupa stażystów Biura Bezpieczeństwa Narodowego.

Centrum Weterana z dumą włączyło się w przedsięwzięcie, które przyczynia się do niesienia pomocy weteranom i im rodzinom. Zwycięzcom gratulujemy wygranej oraz wrażliwości na potrzeby uczestników misji zagranicznych. Ufamy też, że Fundacja Sprzymierzeni z GROM jak zwykle dobrze spożytkuje otrzymane pieniądze.

Dołączona galeria zdjęć: Z MYŚLĄ O WETERANACH
generuj pdf
Kontakt

Centrum Weterana Działań Poza Granicami Państwa
Puławska 6A
00-909 Warszawa
tel. 261842075
fax. 261842071
centrumweterana@ron.mil.pl

    
  • BIP