Centrum Weterana Działań Poza Granicami Państwa

czcionka większa czcionka normalna czcionka mniejsza
23 stycznia 2019
WSPARCIE DLA FUNDACJI SPRZYMIERZENI Z GROM
W dniu 23 stycznia 2019 r. w Sali Tradycji Weterana Działań Poza Granicami Państwa odbyło się uroczyste przekazanie czeku z dotacją przeznaczoną na działalność statutową Fundacji SPRZYMIERZENI Z GROM.


200 tysięcy złotych na potrzeby fundacji przekazała firma AP-LOGIC ze Zduńskiej Woli. Prezes Fundacji p. Grzegorz Wydrowski dziękując darczyńcy powiedział, że środki te zostaną przekazane na leczenie w USA podopiecznych fundacji cierpiących na TBI (Traumatic Brain Injury – urazowe uszkodzenie mózgu). Przedstawiciele firmy mieli też okazję zwiedzić Salę Tradycji oraz wysłuchali informacji o misjach zagranicznych w których uczestniczą żołnierze Wojska Polskiego.
Fundacja SPRZYMIERZENI z GROM  od lat wspiera polskich weteranów w trudnych sytuacjach życiowych, ze szczególną troską dbając o sieroty i wdowy weteranów różnych formacji. Statutowym celem Fundacji jest wsparcie materialne i organizowanie opieki zdrowotnej oraz działania wspomagające dla funkcjonariuszy służb mundurowych, którzy doznali uszczerbku na zdrowiu w wyniku pełnienia służby w kraju lub za granicą. Dziękujemy za wizytę oraz pomoc udzieloną naszym kolegom.

Dołączona galeria zdjęć: WSPARCIE DLA FUNDACJI SPRZYMIERZENI Z GROM
generuj pdf
Kontakt

Centrum Weterana Działań Poza Granicami Państwa
Puławska 6A
00-909 Warszawa
tel. 261842075
fax. 261842071
centrumweterana@ron.mil.pl

    
  • BIP