Centrum Weterana Działań Poza Granicami Państwa

czcionka większa czcionka normalna czcionka mniejsza
20 marca 2019
POLONUS WSPIERA WETERANÓW!
W środę (20.03.2019r.) w Sali Tradycji został podpisany list intencyjny pomiędzy Centrum Weterana a Przedsiębiorstwem Komunikacji Samochodowej „POLONUS” reprezentowanym przez Dyrektora Zarządzającego – p. Piotra Pogonowskiego.


Na mocy podpisanego dokumentu weterani i weterani poszkodowani otrzymują uprawnienie do 30% ulgi w cenach biletów. Ulgą objęte zostały wszystkie połączenia realizowane przez Polonusa w dalekobieżnej komunikacji zwykłej, przyspieszonej oraz pospiesznej. Weterani działań poza granicami państwa będą mogli skorzystać z ulgi kupując bilet zarówno przez Internet, jak i tradycyjnie w kasie Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia, u kierowcy lub w licznych punktach sprzedaży agencyjnej.

"....Jestem niezmiernie dumny, że Polonus włączył się w pomoc weteranom działań poza granicami państwa. Takie działania wpisują się w misję działalności narodowego przewoźnika autokarowego. Wierzę, że przygotowana stała ulga handlowa w wysokości 30% sprawi, że weterani będą chętniej podróżowali po Polsce naszymi nowoczesnymi i komfortowymi autokarami...." – powiedział Piotr Pogonowski, Dyrektor Zarządzający Polonus.

Warunkiem skorzystania z ulgi jest posiadanie legitymacji weterana lub legitymacji weterana poszkodowanego, którą należy przedstawić kierowcy przed wejściem do autokaru.

PKS „POLONUS” jest narodowym przewoźnikiem autokarowym świadczącym usługi przewozu osób w regularnej komunikacji lokalnej, dalekobieżnej i międzynarodowej. W roku 2018 na pokładach autokarów „POLONUS” podróżowało aż 4,5 miliona pasażerów do 220 miast w Polsce i za granicą.
więcej: na www.pksPolonus.pl

Zachęcamy do zapoznania się z materiałem video pod linkiem.

generuj pdf
Kontakt

Centrum Weterana Działań Poza Granicami Państwa
Puławska 6A
00-909 Warszawa
tel. 261842075
fax. 261842071
centrumweterana@ron.mil.pl

    
  • BIP