Centrum Weterana Działań Poza Granicami Państwa

czcionka większa czcionka normalna czcionka mniejsza
26 sierpnia 2019
SPOTKANIE Z WETERANAMI I ICH RODZINAMI
W ostatni weekend dyrektor Centrum Weterana miał zaszczyt spotkać się z weteranami i ich rodzinami biorącymi udział w spływie kajakowym Pilicą oraz Biegu Pamięci poświęconym Poległym Żołnierzom 12 BZ.


W dniu 24 sierpnia płk Leszek Stępień spotkał się z uczestnikami, weteranami i ich rodzinami, spływu kajakowego organizowanego przez Stowarzyszenie Rannych i Poszkodowanych w Misjach Poza Granicami Kraju z dotacji Ministerstwa Obrony Narodowej. Była to kolejna okazja do zintegrowania środowiska weteranów oraz wspólnego relaksu na łonie natury. Jak podkreślali sami uczestnicy jest to wspaniała forma spędzania wolnego czasu a także dbania o zdrowie, tak istotne zwłaszcza dla żołnierzy poszkodowanych na misjach.
Kolejnego dnia dyrektor Centrum Weterana wziął udział w 6. Biegu Ku Pamięci Poległych Żołnierzy z 12 Brygady Zmechanizowanej. Podczas imprezy byli oraz obecni żołnierze i pracownicy "Błękitnej" Brygady oraz innych jednostek wojskowych, rodziny poległych żołnierzy, a także liczni sympatycy Brygady spotkali się w niedzielę 25 sierpnia br. na Jasnych Błoniach, aby uczestnicząc oddać hołd Tym, którzy odeszli na wieczną wartę.  Ważnym momentem była minuta ciszy, podczas której oddano hołd towarzyszom broni z 12 BZ. Uczestnikom i organizatorom gratulujemy udanej imprezy i dziękujemy za pamięć o poległych na misjach.

Dołączona galeria zdjęć: SPOTKANIE Z WETERANAMI I ICH RODZINAMI
generuj pdf
Kontakt

Centrum Weterana Działań Poza Granicami Państwa
Puławska 6A
00-909 Warszawa
tel. 261842075
fax. 261842071
centrumweterana@ron.mil.pl

    
  • BIP