Centrum Weterana Działań Poza Granicami Państwa

czcionka większa czcionka normalna czcionka mniejsza
01 sierpnia 2019
AVENHANSEN - SZKOLENIA DLA WETERANÓW!
Firma szkoleniowo-doradcza AVENHANSEN Sp. z o.o. prezentuje program „WETERAN”!

 

Założeniem programu „WETERAN” jest wsparcie żołnierzy i byłych żołnierzy zawodowych, którzy pełnili służbę poza granicami kraju i posiadają status „Weterana - Poszkodowanego w działaniach poza granicami państwa” lub „Weterana działań poza granicami państwa”.
Celem naszych działań jest pomoc Weteranom w podnoszeniu kwalifikacji do funkcjonowania na cywilnym rynku pracy po zakończeniu służby wojskowej.
Dla żołnierzy, którzy pełnili służbę poza granicami kraju, proponujemy następujące rabaty na szkolenia w naszej firmie:
•    25% rabatu dla Weteranów poszkodowanych w działaniach poza granicami państwa;
•    10 % rabatu dla Weteranów działań poza granicami państwa.
Dołącz do programu „WETERAN” i skorzystaj z:
•    szerokiej gamy szkoleń otwartych z następujących obszarów tematycznych: Zarządzanie projektami, Prawo i przepisy, Umiejętności osobiste, Obsługa klienta, Kadry i płace, Marketing, Szkolenia specjalistyczne.
•    możliwości przygotowania i przeprowadzenia dodatkowych szkoleń (stanowiących ofertę szkoleń zamkniętych) w przypadku wyrażenia zainteresowania następującą tematyką: Finanse, Produkcja (Logistyka), Branża motoryzacyjna, Marketing i E-marketing, Coaching, Komunikacja / Negocjacje, Szkolenia językowe (w tym Business English).
Jako firma świadczącą usługi szkoleniowe poszukujemy również żołnierzy posiadających kompetencje do szkolenia osób dorosłych w oparciu o najwyższe standardy jakości.
W ramach programu „TRENER” oferujemy możliwość współpracy i organizacji szkoleń
z wykorzystaniem Waszej wiedzy, doświadczenia i umiejętności nabytych w trakcie służby wojskowej. Do zapoznania się z naszą ofertą współpracy zachęcamy w szczególności żołnierzy biorących udział w działaniach poza granicami kraju.

Szczegóły dotyczące naszej oferty można znaleźć na naszej stronie internetowej pod poniższym adresem: https://szkolenia.avenhansen.pl/oferta-dla-zolnierzy.html

 

generuj pdf
go-up
Kontakt

Centrum Weterana Działań Poza Granicami Państwa
Puławska 6A
00-909 Warszawa
tel. 261842075
fax. 261842071
centrumweterana@ron.mil.pl

    
  • BIP